top of page

USŁUGI SUSTAINABLE

Czym jest zrównoważony rozwój - to już wiesz. Teraz zapoznaj się z naszymi zrównoważonymi usługami i wybierz coś dla siebie by skompensować swój ślad węglowy :-)

ZAMÓW SZKOLENIA SUSTAINABLE LABS Z ZAKRESU ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU 

Sustainable LABS_4x.png

Szkolenia prowadzone są w formie online, przez eksperta z dziedziny energii odnawialnej, profesora Politechniki Częstochowskiej.

 

Szkolenie podzielone jest na dwa moduły. Pierwszy dostarcza wiedzę podstawową i obowiązkową ze zrównoważonego rozwoju i skierowany  jest do wszystkich pracowników oraz drugi, który dostarcza wiedzę pogłębioną z zakresu ESG, Taksonomii oraz GOZ. Szkolenie trwa 4 godziny. 

 

Więcej info na karol@karolsson.com

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ PROGRAMU SUSTAINABLE DROP - WYRÓŻNIMY CIĘ ZA
PARTNERSTWO

Sustainable Drop Karol Karolsson Agency

Program Sustainable Drop to zwieńczenie pewnego etapu naszej współpracy. Otrzymuje ją firma, która z powodzeniem wdrożyła przynajmniej jedno wspólnie wypracowane rozwiązanie w życie.

Kropla ważna jest rok od daty wystawienia. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Usługi: Program Sustainable Drop

ZAMÓW KREATYWNY MODEL BIZNESOWY DLA GOSPODARKI OBIEGU ZAMKNIĘTEGO 

GOZ WHEEL KAROLSSON AGENCY_4x.png

Przygotujemy dla Ciebie kreatywny model biznesowy dla Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Przeprowadzimy audyt, zaproponujemy unikalne rozwiązania i pomożemy je wdrożyć w życie, zgodnie ze standardami normy BS 8001.  

STWÓRZMY DRUGIE ŻYCIE DLA TWOICH PRODUKTÓW

Drugie życie dla Twojego produktu? Karolsson Agency

Każdy produkt, którego recykling niesie za sobą zużycie dużej ilości energii zasługuje na drugie życie. Chociażby słynne już kontenery transportowe, które stały się przydomowymi basenami, czy chociażby nasiona w umieszczone w drewnianych ołówkach, które po zużyciu lądują w doniczce i wyrastają z nich nowe, zielone życia. Liczba kreacji jest nieograniczona. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Każdy produkt powinien mieć taką możliwość, a my jesteśmy po to, aby zaproponować najefektywniejsze rozwiązania.

STWÓRZMY RAZEM MATERIAŁY REKLAMOWE OPARTE NA ZASADZIE 8R

Ekologiczne materiały reklamowe Agencja Karolsson

Wyszukujemy najbardziej pasujące, niepowtarzalne rozwiązania dla Twojej firmy. Czasem jednak dostarczamy najprostszych rozwiązań, w duchu „zero waste”, bo tego właśnie nasz świat teraz potrzebuje. Warto wspomnieć, że świat zmierza w kierunku cyfryzacji gadżetów i materiałów reklamowych, proponujemy też takie rozwiązania, z których klient firmy wychodzi bez wielkiej torby gadżetów i drukowanych broszur, ale też nie z pustymi rękami. Złoty środek z poszanowaniem naszej Planety.

EKOPROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ DLA CELÓW GOSPODARKI CYRKULARNEJ

Agencja Karolsson - projektowanie opakowań

Nawet nasze projekty graficzne są zrównoważone na swój sposób. Staramy się tchnąć w nie odrobinę naszych idei, które tkwią w naszych sercach. Stąd chętnie tworzymy na bazie koncepcji leśnych, wodnych, zielonych, mając na uwadze dobro ludzi, zwierząt i wszystkich organizmów zamieszkujących naszą planetę. Staramy się zawsze przemycić odrobinę tego w każdej pracy, czy jest to film reklamowy, czy grafika, zawsze można odnaleźć ducha naszego teamu. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "projekty kreatywne".

POZNAJMY POTRZEBY LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

AdobeStock_338447953.jpeg

Działania na rzecz lokalnego otoczenia firmy, w tym społeczności lokalnej to jedno z ważnych zadań w zakresie działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Skuteczna analiza obejmuje zebranie wszelkich potrzeb lokalnych grup, dzięki którym można stworzyć mapę działań i możliwości ich realizacji, uzależnionych od specyfiki firmy i jej narzędzi. Pomagamy stworzyć taką analizę oraz opracować optymalne narzędzia do realizacji zidentyfikowanych potrzeb.

ZORGANIZUJEMY KAMPANIĘ EKOLOGICZNĄ DLA TWOJEGO PRZEDSIĘBIORSTWA

Organizujemy eventy zero waste. Agencja Karolsson. Sustainability and ecology.

Kampanie ekologiczne, edukacyjne oraz te, w których wytłumaczymy, w jaki sposób społeczeństwo powinno korzystać ze środowiska w sposób odpowiedzialny, jak segregować i postępować z opakowaniem Twojego produktu, w jaki sposób sprawić, aby produkt nadawał się do ponownego użytku lub jak nadać mu drugie życie. Kampania może również dotyczyć informowania, w jaki sposób firma wpisuje się w zasady gospodarki w obiegu zamkniętym. 

POPROWADŹMY RAZEM SOCIAL MEDIA W DUCHU CSR

social media administracja CSR Agencja Karolsson

Chętnie wspomożemy prowadzenie Twoich kont w social mediach w sposób kreatywny, zgodny z trendami i angażujący czytelników.
Biorąc pod uwagę naszą specyfikę, warto pamiętać, że nasza obsługa będzie skoncentrowana głównie na zagadnieniach ze zrównoważonego rozwoju i będzie świetnym dodatkiem do pracy Państwa specjalisty. Możemy też jednak zaproponować pełną obsługę, a więcej na ten temat znajdziesz w zakładce „usługi Social Media"

ZBUDUJ Z NAMI FIRMOWĄ PASIEKĘ

Budujemy ule. Agencja zrównoważona Karolsson

Pasieki na dachach biurowców to już nie nowość. Tym bardziej zachęcamy do urządzenia swojego dachu w sposób zrównoważony. Wkład w ekosystem jest ogromny a radość z darów tego ekosystemu  - nieoceniona. Zajmujemy się tym począwszy od projektu poprzez wykonanie, a kończąc na pełnym serwisie czyli doglądaniu pszczół i miodu. Pszczoły zapewniamy łagodne i nierojliwe, o dobrych genach, odpornych na choroby. Faktyczną lokalizację analizujemy pod względem zapobiegnięcia przepszczelenia oraz dostępu do wody i pożytków. Niedogodne lokalizacje zamieniamy na pasieki w lasach państwowych i tam ich doglądamy.

POSADŹ Z NAMI DRZEWA

Sadzimy drzewa. Agencja zrównoważonego marketingu Karolsson

Posadzenie drzewa to bardzo istotny wkład w zrównoważony rozwój. U nas odbywa się to w sposób zorganizowany. Współpracując z nadleśnictwami na bieżąco zlecamy wykonanie nasadzenia z sadzonek, które kupujemy w Twoim imieniu. Nadleśnictwo cyklicznie wysyła nam zbiorcze podsumowania a my już w dniu nasadzenia wysyłamy Tobie certyfikat za posadzone drzewa. Zajrzyj do zakładki „Posadź drzewo już dziś” i posadź drzewo już dziś! Firmy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Karolem.

ZAPROJEKTUJMY RAZEM EDUKACYJNĄ GRĘ KARCIANĄ

Zaprojektuj grę karcianą dla swojej firmy - Agencja Kreatywna Karolsson

Gra planszowo-karciana na wyzwania ze zrównoważonego rozwoju to świetna forma edukacji poprzez zabawę dla całej rodziny pracownika, klienta czy partnera biznesowego. Dysponując takim edukacyjnym narzędziem jesteśmy w stanie wpływać pozytywnie pod względem zrównoważonego rozwoju na całe otoczenie firmy.  Napisz do nas, a przygotujemy wycenę na grę skrojoną na Twoją miarę. Wpleciemy do niej Twoją historię i połączymy z przesłaniem ze zrównoważonego rozwoju. Na życzenie, możemy dokonać customizacji naszej gry pod Twoje potrzeby. 

bottom of page