top of page

USŁUGI KREATYWNE, EDUKACYJNE, ZGODNE Z CELAMI SDG

Dysponujemy niekończącą się wyobraźnią do tworzenia animacji, filmów i edukacyjnych spotów do kampanii ekologicznych. 
Plansza gry Karolanji. Projektujemy gry ze zrównoważonego rozwoju. Agencja Kreatywna Karolsson wdraża i przestrzega wszystkich celów zrównoważonego rozwoju. W szczególności celów środowiskowych i społecznych.

PROJEKTOWANIE EKOLOGICZNYCH GIER PLANSZOWYCH

Karty do gry Karolanji ze zrównoważonego rozwoju. Agencja Kreatywna Karolsson wdraża i przestrzega wszystkich celów zrównoważonego rozwoju. W szczególności celów środowiskowych i społecznych.

PROJEKTOWANIE EDUKACYJNYCH GIER KARCIANYCH O ŚRODOWISKU

Projekt graficzny plakatu. Agencja Kreatywna Karolsson wdraża i przestrzega wszystkich celów zrównoważonego rozwoju. W szczególności celów środowiskowych i społecznych.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE EKOPOSTERÓW, BROSZUR ŚRODOWISKOWYCH

Projekt 3D. Agencja Kreatywna Karolsson wdraża i przestrzega wszystkich celów zrównoważonego rozwoju. W szczególności celów środowiskowych i społecznych.

MODELOWANIE 3D DLA CELÓW OCHRONY ŚRODOWISKA

Agencja Karolsson Projektowanie ekologicznych opakowań. Agencja Kreatywna Karolsson wdraża i przestrzega wszystkich celów zrównoważonego rozwoju. W szczególności celów środowiskowych i społecznych.

EKOPROJEKTOWANIE OPAKOWAŃ DLA CELÓW GOSPODARKI CYRKULARNEJ

Animacje Karollson Sustainable Agency. Agencja Kreatywna Karolsson wdraża i przestrzega wszystkich celów zrównoważonego rozwoju. W szczególności celów środowiskowych i społecznych.

KLIMATYCZNE ANIMACJE DLA CELÓW KAMPANII EKOLOGICZNYCH

bottom of page